VÝMENA/REKLAMÁCIE

Správny postup reklamácie detského oblečenia

Pevne veríme, že reklamácií na detské oblečenie v našom obchode bude veľmi málo. Robíme všetko preto, aby naše výrobky boli vyrobené z kvalitných európskych látok a, aby boli ušité kvalitne tu na Slovensku. Každý výrobok je dôkladne skontrolovaný.

Ak sa stane, že náš výrobok predsa len vykáže vadu, prosím urýchlene nás kontaktujte. Spolu sa dohodneme na postupe a zvolíme, čo najefektívnejší a najvýhodnejší spôsob riešenia pre Kupujúceho a spoločnosť MiniPlanet. Prosím v žiadnom prípade nám neposielajte produkt bez toho, aby ste nás o tom "najlepšie telefonicky"  alebo e-mailom informovali.

Presné podmienky priebehu reklamácie najdete aj v našich Obchodných podmienkach.

Postup reklamácie je jednoduchý - nemusíte vyplňovať žiadne formuláre a ani písať oficiálne listy:

1) Kontaktujte nás a oznámte nám, ktorý produkt má vadu a popíšte nám ju

telefonicky na zákazníckej linke 091916 5555

emailom na info@miniplanet.eu

2) Spoločne sa dohodnteme na náhrade škody, alebo výmene.

3) Niekedy Vás môžeme požiadať o fotografiu vady na výrobku. Fotografia bude použitá pre naše interné potreby, aby sme skontrolovali ostatné produkty, či nevykazujú rovnakú chybu.

4) V určitých prípadoch budeme chcieť urobiť test na materiály v našej výrobe, aby sme zistili pôvod kazu alebo závady. Tento proces bude trvať dlhšie.

5) O celom priebehu reklamácie, prípadne testovania, budete informovaný.

 

 

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

najbližšie balíky posielame v piatok dňa 29. 10. 2021. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=3,99 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je 3,99 Eura alebo za 1,99 za nákup za 70 a viac Euro.

 

 


Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info