VÝMENA/REKLAMÁCIE

Správny postup reklamácie detského oblečenia

Pevne veríme, že reklamácií na detské oblečenie v našom obchode bude veľmi málo. Robíme všetko preto, aby naše výrobky boli vyrobené z kvalitných európskych látok a, aby boli ušité kvalitne tu na Slovensku. Každý výrobok je dôkladne skontrolovaný.

Ak sa stane, že náš výrobok predsa len vykáže vadu, prosím urýchlene nás kontaktujte. Spolu sa dohodneme na postupe a zvolíme, čo najefektívnejší a najvýhodnejší spôsob riešenia pre Kupujúceho a spoločnosť MiniPlanet. Prosím v žiadnom prípade nám neposielajte produkt bez toho, aby ste nás o tom "najlepšie telefonicky"  alebo e-mailom informovali.

Presné podmienky priebehu reklamácie najdete aj v našich Obchodných podmienkach.

Postup reklamácie je jednoduchý - nemusíte vyplňovať žiadne formuláre a ani písať oficiálne listy:

1) Kontaktujte nás a oznámte nám, ktorý produkt má vadu a popíšte nám ju

telefonicky na zákazníckej linke 091916 5555

emailom na info@miniplanet.eu

2) Spoločne sa dohodnteme na náhrade škody, alebo výmene.

3) Niekedy Vás môžeme požiadať o fotografiu vady na výrobku. Fotografia bude použitá pre naše interné potreby, aby sme skontrolovali ostatné produkty, či nevykazujú rovnakú chybu.

4) V určitých prípadoch budeme chcieť urobiť test na materiály v našej výrobe, aby sme zistili pôvod kazu alebo závady. Tento proces bude trvať dlhšie.

5) O celom priebehu reklamácie, prípadne testovania, budete informovaný.

 

 

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je utorok dňa 24.7.2018.

Eshop bude zatvorený počas letných prázdnin od 7.7.2018 do 18.7.2018. Ak urobíte objednávku na eshope v tomto období, dostanete od nás automatickú odpoveď. Vaša objednávka však bude spracovaná až 19.7.2018. Po tomto dátume dostanete aj email, v ktorom Vám potvrdíme dátum odoslania. Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr do 9:00 hod v deň odosielania. Napíšte nám email na info@miniplanet.eu alebo nechajte odkaz na 091916 5555.

Sú tu opäť envirosax! Zmestia sa do Vašej kabelky a majú nosnosť až 20 kg. Tieto nákupné tašky sú vyrobené z recyklovaných plastov a majú úžasný dizajn. Môžete ich použiť ako super daťček pre pani učiteľku na koniec roka, alebo pre kohokoľvek k meneninám!!!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info