Zľavy

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Na tejto stránke sú postupne vysvetlené pojmy a pravidlá týkajúce sa akcií, výpredajových cien, darčekových certifikátov a súťaží.


Produkty s označením "Akcia" alebo "Výpredaj"
Cena výrobku po zľave sa objaví v súhrne Vašej objednávky. Ak si kúpite výrobky v akcii alebo výpredaji, tak zľava na doručenie sa vypočíta zo sumy cien po zľave. To znamená, že znížené ceny produktov v akcii a vo výpredaji majú vplyv na to, či dostanete aj zľavu na doručenie.

Ak si chcete viacerí klienti, klientky objednať spoločne, aby ste ušetrili náklady na dopravu, upozornite nás na to v poznámke v objednávke alebo v e-maily, a my pre každú/dého z Vás vystavíme osobitnú faktúru, ale poskytneme Vám zľavu na doručenie ako keby bol nákup realizovaný jednou zákazníčkou/kom.

Ak by ste nesúhlasili so spôsobom výpočtu ceny za objednaný tovar, alebo výškou zľavy na doručenie, prosím neváhajte nás kontaktovať. Zmena objednávky alebo jej zrušenie je bezplatné, ak túto zmenu nahlásite do 9:00 hod v deň posielania objednávky (dátum je v hornej časti faktúry). Neprebraté dobierky nám spôsobujú vyššie náklady na doručenie a majú vplyv na cenu za doručenie pre ostatných zákazníkov. Stačí napísať „storno" do odpovedi na email objednavka@miniplanet.eu

Darčekové certifikáty pre stálych a aktívnych zákazníkov
Prehľadná tabuľka darčekových certifikátov (ďalej „certifikát"). Pozor, nie je možné použiť viac certifikátov v jednom nákupe

Názov Výška Určené pre  Podmienky Platnosť
 top10  10%  stáli zákazníci  2x nákup za 12 mesiacov  celý rok
 FB10  10%  facebook sledovatelia  1x zdieľanie a 2 komentáre za 1 nákup  15.3. - 30 september
 inst10  10%  instagramový sledovatelia  1x zdieľanie a 2 komentáre za 1 nákup  15.3. - 30 september
aktivita10  10%  všetci  foto na: web, inst, fb + email 2 známym  15.3. - 30 september
 start10  10%  všetci  nový výrobok, trh  vyhlásením
 Preskok10  10%  sledovateľ na Instgrame miniplanet.eu  preskok na Instagram miniplanet.czsk  do 31.12.2023

 

Ďalej nasledujú podrobné pravidlá. 

Darčekový certifikát „top10" pre stálych zákazníkov
Certifikát s názvom top10 je určený pre stále zákazníčky/kov e-shopu MiniPlanet. Vložte kód top10 do objednávky tak že zakliknite box vedľa „Pridať darčekový certifikát" na konci objednávky, následne do vedľajšieho políčka, doplňte top10 a uplatnite si zľavu vo výške 10%. Stáli zákazníci/čky sú naši „miniplaneťáci"! Vo všeobecnosti sú to fanúšikovia, čo si u nás kupujú oblečenie po celú dobu ako rastú ich deti.

Ako zistíme, či ste naša stála/ly zákazníčka? Pozrieme sa, koľko krát ste si u nás nakúpili za posledných 12 mesiacov. Ak to bolo najmenej dva krát, tak Vám zľavu uznáme. Ak si nie ste istý, či máte nárok na túto zľavu, napíšte do poznámky v objednávke, že máte záujem o 10% zľavu pre stálych zákazníkov. My to pre Vás skontrolujeme a pošleme Vám odpoveď, prípadne uplatníme zľavu v odpovedi na Vašu objednávku.

Darčekové certifikáty pre fanúšikov na sociálnych sieťach
Certifikát s názvom FB10 alebo inst10 je určený pre zákazníkov na sociálnej sieti Facebook (ďalej „FB") a Instagram. Výška zľavy je 10% a uplatní sa na konci objednávky kliknutím na box „Pridať darčekový certifikát". Následne doplňte kód „FB10" alebo „inst10" do políčka.

Kto má na túto zľavu nárok? 
1) náš zákazník na FB a Instagrame, ktorý sleduje náš účet na FB miniplanet.eu a na Instagrame miniplanet.czsk a
2) pred nákupom zdieľal aspoň jeden z našich statusov a
3) urobil aspoň 2 komentáre pod poslednými statusmi od dátumu poslania objednávky.

Vaše komentáre môžu byť jednoduché ako napríklad: „sledujem miniplanet", „nakupujem miniplanet", „som spokojná", „držím palce". Prípadne môžete dať do komentára srdiečko, smajlíka. Táto zľava sa dá uplatniť po celý rok, okrem sezóny. Sezóna sa začína od 1.10 a trvá do 31.12. každého kalendárneho roka. V roku 2024 táto zľava platí od 15. marca.

Darčekové certifikáty pre fanúšikov, ktorí nie sú na sociálnych sieťach
Darčekový certifikát s názvom aktivita10 vo výške 10% je určený pre zákazníkov, ktorí nie sú na sociálnych sieťach a nie sú ani našimi stálymi zákazníkmi. Prípadne si u nás dlhšie nenakúpili a nemajú nárok na zľavu top10. Ak máte záujem o túto zľavu, tak máte nasledovné možnosti.
1) Ak máte staršie fotografie detí v našom oblečení, môžete nám ich poslať a my ich zverejníme na našich sociálnych sieťach alebo webe. Zľavu 10% si uplatníte na konci objednávky kliknutím na box „Pridať darčekový certifikát". Následne doplňte kód „aktivita10" do políčka.
2) Nikdy ste u nás nenakupovali, ale máte známych, ktorí by si mohli tiež u nás nakúpiť. Tak pošlete minimálne dvom známym email, napríklad s textom: „Ahoj, dnes si idem nakúpiť na eshope www.miniplanet.eu. Chcela by som Ti dať vedieť o tejto Slovenskej značke. Takto si chcem uplatniť zľavu aktivita10. Môžeš si uplatniť rovnakú zľavu aj ty". Prosím dajte náš email objednavka@miniplanet.eu do kópie Vášho emailu priateľom. 

Darčekový certifikát s názvom start10 vo výške 10% je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí si zakúpia aspoň jeden nový výrobok pred tým, ako je naskladnený. Dodanie objednávky bude trvať dlhšie ako obyčajne. Táto zľava je vždy limitovaná na presne vymedzené obdobie pred uvedením nového výrobku na eshop, napríklad na 2 týždne. Táto zľava sa bude zverejňovať náhodne počas kalendárneho roka. Nie je vopred presne dané, kedy bude k dispozícii. Zľava bude vždy oznámená vo vyskakovacom okienku na webe alebo na sociálnych sieťach. Táto zľava je tiež použitá pri vstupe na český trh (podrobnosti na www.miniplanet.cz).

Preskok10

Zľava preskok10 už neplatí. Platnosť vypršala dňa 31.1.2023. Platila pre sledovateľov instagramového účtu miniplanet.eu, ktorí boli jeho sledovateľmi v deň 20.8.2023 a prešli na náš nový účet miniplanet.czsk. Táto zľava platila do 31.12.2023.

Spotrebiteľské súťaže

Na našom eshope, facebookovej (miniplanet.eu) a instagramovej (miniplanet.czsk) stránke z času na čas organizujeme spotrebiteľské súťaže (ďalej "Súťaž"). Štatút jednotlivých súťaží obsahuje podmienky a spôsob ich realizácie. Každá Súťaž môže mať pozmenené podmienky, ktoré budú zverejnené na tejto stránke. Prosím prečítajte si nižšie uvedené podmienky pred každou Súťažou, ktorej sa budete zúčastňovať. Ak by ste mali otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Zákazníci nášho eshopu, ktorí nemajú svoj profil na FaceBooku/instagrame, sa môžu záčastniť nižšie uvedenej Súťaže tým, že nám napíšu na email info@miniplanet.eu. Oznam o začatí súťaže bude uvedený na našej facebookovej a instagramovej stránke a tiež vo vyskakovacom okienku priamo na eshope.

ŠTATÚT SÚŤAŽE
Vo všeobecnosti sú podmienky jednotlivých súťaží menené, pri každej novej súťaži. Súťaže sú ohlasované náhodne a sú zverejnené na profile na facebooku (miniplanet.eu), instagrame (miniplanet.czsk) a na tejto stránke. Taktiež je to uvedené vo vyskakovacom okienku eshopu.

Súťaž Overal krátky Žabí kráľ a overal krátky More! –Ďalej nasledujú podmienky súťaže.
Táto súťaž je určená pre chlapca alebo dievča, ktoré má veľkosť: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164, 170, 176, 182, 188, 194 a 200 (veľkosť znamená výška v cm).

Trvanie súťaže
Súťaž trvá od stredy dňa 1. mája do piatka 3. mája 2024. Vylosovanie bude v nedeľu dňa 5.mája 2024. Výhercovia budú uvedení tu: _________________. Akékoľvek zmeny súťaže sa uverejňujú na tejto stránke.

Účasť
Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto na instagrame:
1) sleduje stránku miniplanet.czsk;
2) pod príspevkom Súťaž označí (tagne),jedného priateľa/ku;
3) pridá komentár s určením výrobku: overal krátky: Žabí kráľ/ overal krátky More a veľkosť, ako napríklad: overal Žabí kráľ, veľkosť 128" alebo "overal More, 122".

Hlasovať môžete iba jeden krát, ale hlasovať môžu viacerí rodinní účastníci so svojimi vlastnými profilmi na Instagrame. Ak splníte podmienky, automaticky budete zaradený do tejto súťaže.

Pozor na podvodníkov! Na našu súťaž sa nemusíte registrovať. Nemusíte nám posielať žiadne osobné informácie do statusu alebo na sociálne médiá. V nedeľu večer zverejníme video s vylosovaním výhercu. Až následne, výhercu budeme kontaktovať cez DM na Instagrame. Výhercu oznámime aj pod statusom. Pokiaľ Vaše meno nie je zverejnené na videu po losovaní v nedeľu na našom Instagrame alebo na tejto stránke, prosím neposielajte nikomu žiadne informácie.

Výhra
Výhra v súťaži je 1 kus overal krátky podľa výberu.

Priebeh losovania
Víťaz bude vylosovaný v aplikácii Giveawey pickup na Instagrame. Táto aplikácia vyberie náhodne jeden komentár pod statusom Súťaž.

Výherca
Výherca bude losovaný dňa 5. 5. 2024 vo večerných hodinách. Hneď po ukončení losovania, budeme kontaktovať výherkyne/cov a dohodneme sa na spôsobe komunikácie, veľkosti a druhu výhry a spôsobe doručenia. Pre informáciu všetkých súťažiacich, výherca bude zverejnený v komentári statusu súťaže a taktiež v komentári statusu s videom z losovania.
Súťažiaci dávajú svojou účasťou v tejto súťaži aj súhlas na zverejnenie ich Instagramového mena (ktoré sa objaví aj na statuse súťaže, tým že pridáte komentár). Výhra bude zaslaná výhercovi najneskôr v piatok dňa 10. 5. 2024 (Ak získame všetky potrebné informácie najneskôr do utorka dňa 7.5.2024).

Poštovné
Náklady na poštovné sú súčasťou výhry.

Instagram
Súťaž je organizovaná e-shopom www.miniplanet.eu prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Spoločnosť Instagram túto súťaž nesponzoruje, ani žiadnym iným spôsobom ju neodobrila a neriadi ju. Instagram nemá žiaden vplyv na túto súťaž, nezodpovedá za jej priebeh a nevzniká jej žiadny záväzok voči súťažiacim. Táto súťaž je v plnej miere organizovaná e-shopom MiniPlanet. Akékoľvek dotazy smerujte na MiniPlanet. Kontaktné informácie sú uvedené nižšie.

Kontakt
Súťaž je organizovaná e-shopom MiniPlanet. Kontaktovať nás môžete na našej zákazníckej linke 091916 5555 alebo emailom na info@miniplanet.eu. Všetky kontaktné údaje sú na našej stránke Kontakt.

Fair-Play
Ak by ste počas vyhlásenia, trvania, losovania a vyhlásenia víťaza súťaže zaznamenali chyby, nejasné alebo nekalé konanie, alebo protiprávne podmienky, prosím ihneď nás kontaktuje. Eshop MiniPlanet si ctí princípy Fair-Play a dodržiava platnú Slovenskú a EU legislatívu. Nahlásené nedostatky budú ihneď odstránené. Ak by tieto nedostatky a chyby mali vplyv na určenie výhercu, súťaž sa bude opakovať. Akékoľvek zmeny alebo zrušenie súťaže budeme komunikovať prostredníctvom Instagramu alebo priamo na našom webe (vyskakovacie okienko). Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

Dohľad a spracovanie osobných údajov
Osobné údaje budú spracované a uložené v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté inej osobe, okrem doručovateľskej firme, ktorá Vám výhru doručí (kuriérska spoločnosť DPD alebo Slovenská pošta). Pravidlá ochrany osobných údajov sú uvedené na našej stránke GDPR.
Dohľad nad činnosťou e-shopu vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom v Trenčíne.

Zoznam organizovaných súťaží:

Overal krátky Žabí kráľ a More, od 1.5. do 3.5.2024, vylosovanie v nedeľu 5.5.2024.
Overal/pyžamo Divoká Afrika, Hviezdny Pegas od 5.3. 2024 do 8.3.2024, vylosovanie v nedeľu 10.3.2024
Tepláková súprava od 22.8.2023 do 26.8.2023, vylosovanie v pondelok dňa 28.8.2023
Teplákový overal Vianoce od 7.11.2022 do 11.11.2022, Vylosovanie v nedeľu dňa 13.11.2022
Overal námornícke prúžky od 07.09.2022 do 10.09.2022. Vylosovanie bolo 11.09.2022
Overal Froté od 22. do 27.7.2022. Vylosovanie bolo 28.7.2022. Výherkyňa: 14ty komentár na FB.

Stránka bola aktualizovaná dňa 1.5.2024

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Dátum posielania zásielok

Dátum posielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

Posielanie vybavených objednávok je v utorok dňa 18. 6. 2024 (doručenie v stredu 19. 6. 2024).

Výmena. Netrafili ste veľkosť? Stáva sa. Napíšte nám a my Vám pošleme jednoduchý postup ako to urobiť čonajrýchlejšie a bez zbytočnej byrokracie.

V odpovedi na objendáku máte uvedený aj termín doručenia. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

Výpredaje! Postupne budeme ponúkať a propagovať posledné kusy výrobkov za supe cenu. Využitie tieto zľavy a aj darčekové certifikáty. 

Zľavová revolúcia na našom eshope. Každý môže získať 10% zľavu už na prvý nákup! Pozrite si ako získať darčekové certifikáty 

 

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať