Zľavy

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Pri každom produkte detského oblečenia v našom internetovom obchode je uvedená cena. Pri výrobkoch v akcii a vo výpredaji sú dve ceny a to cena pôvodná a cena znížená. Na všetky produkty platí nasledovná zľava na doručenie.

 

Nákup v hodnote   25 Eur a viac
Zľava   Doručenie zadarmo (spôsob doručenia podľa nášho výberu)

Pri doručení expresným spôsobom sa zľava na doručenie nevzťahuje. Nákup za 25 Euro a viac však obsahuje nižšiu cenu za doručenie expresne. Táto cena je nižšia ako náš náklad na doručenie, ale je stále vysoká.

Ak ste si vybrali doručenie expresne a neskôr ste si uvedomili, že cena za doručenie Vám nevyhovuje, tak nám prosím napíšte alebo zavolajte čo najskôr, aby sme to pre Vás vedeli zmeniť.

Cena alebo zľava za doručenie bude potvrdená pri elektronickom alebo telefonickom potvrdení Vašej objednávky so zastupiteľom MiniPlanet a samozrejme bude vypočítaná na faktúre.

Výpočet zľavy je nasledovný:

Ak si kúpite všetky výrobky v pôvodných cenách (nie sú v akcii ani výpredaji) v celkovej hodnote 25 Eur a viac, máte nárok na zľavu na doručenie. Doručenie pri platbe prevodom je zadarmo. Platba bankovým prevodom je vždy zadarmo bez ohľadu na to, z ktorej banky sa platba realizovala, vrátane PayPal. Všetky platby z PayPal zadávajte tak, aby ste poplatky za platbu znášali vy. To znamená, že na náš účet musí prísť suma, ktorá je uvedená v objednávke. Doručenie pri platbe na dobierku je VŽDY za 1 Euro.

Ak si kúpite výrobky v akcii alebo výpredaji, tak zľava na doručenie sa vypočíta zo sumy cien po zľave. To znamená, že na objednávke v kolonke súčtu cien za výrobky musí byť číslo 25 Eur a viac.

Ak si kúpite výrboky, ktoré sú niektoré v akcii alebo výpredaji a niektoré nie sú,  tak súčet pôvodných cien a cien po odpočítaní zliav musí byť 25 Eur a viac. Súčet cien za výrobky vidíte na objednávke v poslednom stĺpci napravo. 

Ak si chcete viaceré mamičky objednať spoločne, aby ste ušetrili náklady na dopravu, upozornite nás na to v e-maily, a my pre každú z Vás vystavíme osobitnú faktúru, ale poskytneme Vám zľavu na doručenie ako keby bol nákup realizovaný jednou mamičkou.

 Ak by ste nesúhlasili so spôsobom výpočtu ceny za objednaný tovar, alebo výškou zľavy na doručenie, prosím neváhajte nás kontaktovať. Zmena objednávky alebo jej zrušenie je bezplatné, ak túto zmenu nahlásite do 9:00 hod v deň odoslania výrobkou uvedeného v pravej hornej časti faktúry.

 Ak by ste si chceli výpočet ceny produktu, ktorý si objednávate s nami vopred potvrdiť, prosím kontaktujte nás.

Súťaže
Na našej facebookovej stránke miniplanet.eu organizujeme spotrebiteľské súťaže (ďalej Súťaž"). Štatút jednotlivých súťaží bude obsahovať podmienky a spôsob realizácie a bude zverejňovaný na tejto stránke. Prosím prečítajte si ho pred prihlásením sa do súťaže. Ak by ste mali otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Zákazníci nášlho eshopu, ktorí nemajú svoj profil na FaceBook, sa môžu záčastniť nižšie uvedených súťaží tým, že nám napíšu na email info@miniplanet.eu.

ŠTATÚT SÚŤAŽE – Overal Vianoce-JE UŽ UKONČENÁ
Súťaž trvá od 27.11.2017 do 30.11.2017 A JE UŽ UKONČENÁ. Vylosovanie bolo v pondelok dňa 4.12.2017. Výherkyňou súťaže sa stala Eva Žišková z Hýb. Blahoželáme. 
Účasť
Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto
1) označí (laikne) tento príspevok „páči sa mi" na našej stránke, prípadne ho okomentuje. Hlasovať môžete iba jeden krát. Hlasovať môžu viacerí rodinní účastníci so svojimi vlastnými profilmi na facebooku. Ak splníte túto jedinú podmienku, automaticky budete zaradený do tejto súťaže.
Výhra
Výhra v súťaži je 1 kus overal s ručne maľovaným nápisom Vianoce pre dieťa, ktoré nosí veľkosť od 92 do 170. Prosím zapojte sa do súťaže, len ak Vaše dieťa noší jednu z týchto veľkostí. Strih overalu môžeme dodať pre štíhle ale aj mocnejšie dieťa. 
Výherca
Výherca bude vylosovaný dňa 4.12.2017. Následne kontaktujeme výhercu a dohodneme sa na spôsobe komunikácie a veľkostiach. Súťažiaci dávajú svojou účasťou v tejto súťaži aj súhlas na zverejnenie ich facebookového mena (ktoré sa objaví aj na statuse súťaže, tým že dáte lajk alebo pridáte komentár). Overal bude zaslaný výhercovi vo štvrtok dňa 7.12 (Ak získame všetky potrebné informácie najneskôr do utorka dňa 5.12.2017).
Poštovné
Náklady na poštovné sú súčasťou výhry.
Facebook
Súťaž je organizovaná e-shopom www.miniplanet.eu prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Spoločnosť Facebook túto súťaž nesponzoruje, ani žiadnym iným spôsobom ju neodobrila a neriadi ju. Facebook nemá žiaden vplyv na túto súťaž a nezodpovedá za jej priebeh. Táto súťaž je v plnej miere organizovaná e-shopom MiniPlanet. Akékoľvek dotazy smerujte na kontaktné informácie uvedené nižšie.
Kontakt
Súťaž je organizovaná e-shopom MiniPlanet. Kontaktovať nás môžete na našej zákazníckej linke 091916 5555 alebo emailom na info@miniplanet.eu. Všetky kontaktné údaje sú na našej stránke Kontakt.
Dohľad a registrácia
E-shop MiniPlanet je registrovaný na Úrade pre ochranu osobných údajov. Táto registrácia mu umožňuje spracúvať osobné údaje, ktoré získa v priebehu tejto súťaže. Osobné údaje budú spracované a uložené v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté inej osobe, okrem doručovateľskej firme. Dohľad nad činnosťou e-shopu vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom v Trenčíne.

×

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

vybavené objednávky posielame v stredu dňa 23. 10. 2019. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Nové výrobky

Nové výrobky

Sú už tu!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info