Zľavy

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Aktuálne zľavy na produkty detského oblečenia

Pri každom produkte detského oblečenia v našom internetovom obchode je uvedená cena. Pri výrobkoch v akcii a vo výpredaji sú dve ceny a to cena pôvodná (je prečiarknutá) a cena znížená. Na všetky produkty t.j. v zľave alebo bez nej, platí nasledovná zľava na doručenie.

 Doručenie na adresu kuriérom DPD:

Nákup v hodnote

1 až 40 Euro

 40,01 až 70,00 Euro 70,01 Euro a viac  
Doručenie za
3,99 Eura  1,99 Eura zadarmo  

Doručenie Slovenskou poštou je za 3,99 Euro. Nákup za 40,01 Euro a viac je za 1,99 Euro.

cena za dobierku je vždy 1,50 Euro. Platba za PayPal je 0,50 Euro.

Platba prostredníctvom TatraPay a prevod na účet je vždy zadarmo. Voľba platby prevodom na účet slúži pre tých zákaníkov, ktorí nemajú založený účet v Tatra banke.

Cena alebo zľava za doručenie bude potvrdená pri elektronickom alebo telefonickom potvrdení Vašej objednávky so zastupiteľom MiniPlanet a samozrejme bude vypočítaná na faktúre.

Ak si kúpite výrobky v akcii alebo výpredaji, tak zľava na doručenie sa vypočíta zo sumy cien po zľave. Cena po zľave sa objaví aj v súhrne Vašej objednávky.

Ak si chcete viacerí klienti, klientky objednať spoločne, aby ste ušetrili náklady na dopravu, upozornite nás na to v e-maily, a my pre každú/dého z Vás vystavíme osobitnú faktúru, ale poskytneme Vám zľavu na doručenie ako keby bol nákup realizovaný jednou zákazníčkou/kom.

 Ak by ste nesúhlasili so spôsobom výpočtu ceny za objednaný tovar, alebo výškou zľavy na doručenie, prosím neváhajte nás kontaktovať. Zmena objednávky alebo jej zrušenie je bezplatné, ak túto zmenu nahlásite do 9:00 hod v deň odoslania výrobkou uvedeného v pravej hornej časti faktúry.

 Ak by ste si chceli výpočet ceny produktu, ktorý si objednávate s nami vopred potvrdiť, prosím kontaktujte nás.

Súťaže
Na našej facebookovej stránke miniplanet.eu organizujeme spotrebiteľské súťaže (ďalej Súťaž"). Štatút jednotlivých súťaží bude obsahovať podmienky a spôsob realizácie a bude zverejňovaný na tejto stránke. Prosím prečítajte si ho pred prihlásením sa do súťaže. Ak by ste mali otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Zákazníci nášlho eshopu, ktorí nemajú svoj profil na FaceBook, sa môžu záčastniť nižšie uvedených súťaží tým, že nám napíšu na email info@miniplanet.eu. Oznam o začatí súťaže bude uvedený na našej facebookovej stránke a tiež vo vyskakovacom okienku priamo na eshope.

ŠTATÚT SÚŤAŽE – Overal Vianoce-JE UŽ UKONČENÁ
Súťaž trvá od 27.11.2017 do 30.11.2017 A JE UŽ UKONČENÁ. Vylosovanie bolo v pondelok dňa 4.12.2017. Výherkyňou súťaže sa stala Eva Žišková z Hýb. Blahoželáme. 
Účasť
Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto
1) označí (laikne) tento príspevok „páči sa mi" na našej stránke, prípadne ho okomentuje. Hlasovať môžete iba jeden krát. Hlasovať môžu viacerí rodinní účastníci so svojimi vlastnými profilmi na facebooku. Ak splníte túto jedinú podmienku, automaticky budete zaradený do tejto súťaže.
Výhra
Výhra v súťaži je 1 kus overal s ručne maľovaným nápisom Vianoce pre dieťa, ktoré nosí veľkosť od 92 do 170. Prosím zapojte sa do súťaže, len ak Vaše dieťa noší jednu z týchto veľkostí. Strih overalu môžeme dodať pre štíhle ale aj mocnejšie dieťa. 
Výherca
Výherca bude vylosovaný dňa 4.12.2017. Následne kontaktujeme výhercu a dohodneme sa na spôsobe komunikácie a veľkostiach. Súťažiaci dávajú svojou účasťou v tejto súťaži aj súhlas na zverejnenie ich facebookového mena (ktoré sa objaví aj na statuse súťaže, tým že dáte lajk alebo pridáte komentár). Overal bude zaslaný výhercovi vo štvrtok dňa 7.12 (Ak získame všetky potrebné informácie najneskôr do utorka dňa 5.12.2017).
Poštovné
Náklady na poštovné sú súčasťou výhry.
Facebook
Súťaž je organizovaná e-shopom www.miniplanet.eu prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Spoločnosť Facebook túto súťaž nesponzoruje, ani žiadnym iným spôsobom ju neodobrila a neriadi ju. Facebook nemá žiaden vplyv na túto súťaž a nezodpovedá za jej priebeh. Táto súťaž je v plnej miere organizovaná e-shopom MiniPlanet. Akékoľvek dotazy smerujte na kontaktné informácie uvedené nižšie.
Kontakt
Súťaž je organizovaná e-shopom MiniPlanet. Kontaktovať nás môžete na našej zákazníckej linke 091916 5555 alebo emailom na info@miniplanet.eu. Všetky kontaktné údaje sú na našej stránke Kontakt.
Dohľad a registrácia
E-shop MiniPlanet je registrovaný na Úrade pre ochranu osobných údajov. Táto registrácia mu umožňuje spracúvať osobné údaje, ktoré získa v priebehu tejto súťaže. Osobné údaje budú spracované a uložené v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté inej osobe, okrem doručovateľskej firme. Dohľad nad činnosťou e-shopu vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom v Trenčíne.

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

najbližšie balíky posielame v stredu dňa 8. 12. 2021. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=3,99 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je 3,99 Eura alebo za 1,99 za nákup za 70 a viac Euro.

 

 


Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info