Jednoduchý nákup

Jednoduché a rýchle nakupovanie detského oblečenia

Internetový obchod by mal byť predovšetkým rýchly. Celý proces od objednania až po dodanie je nasledovný:

  1. Vyplňte objednávku na eshope. Ak by ste nevedeli nájsť potrebnú veľkosť, alebo potrebujete si potvrdiť dodatočné informácie o produkte, napíšte nám poznámku v objednávke (My Vás budeme kontaktovať). Ak nemáte radi písomné objednávky, zavolajte nám na našu zákaznícku linku 091916 5555. Objednávky na zákazku sú vysvetlené tu.
  2. Po odoslaní objednávky, dostanete automatickú odpoveď o prijatí Vašej objednávky. Ak by ste ju nedostali, kotnaktujte nás na zákazníckej linke alebo na info@miniplanet.eu. Prijaté objednávky sú spracované počas pracovných dní do 24 hodín; po víkende v pondelok; počas sviatkov bude dátum spracovávania objednávok uvedený vo vyskakovacom okienku na úvodnej stránke. Chcete si už dnes nakúpiť, ale dátum odoslanie potrebujete odložiť na neskorší dátum? Napíšte nám požadovaný dátum odoslania do poznámok v objednávke.
  3. Objednávku môžete bezplatne zmeniť alebo zrušiť do 9:00 hod v deň odoslania.
  4. Ak by Vaša objednávka neobsahovala dôležité údaje, budeme Vás kontaktovať.
  5. Pri spôsobe platby bankovým prevodom, odošleme balíček, len ak bude platba uhradená. Ak nebude, tak odoslanie odložíme na ďalší najbližší termín, o čom Vás budeme informovať emailom alebo telefonicky.
  6. Termíny odosielania zverejňujeme na vyskakovacom okne na úvodnej stránke. Tento dátum je uvedený aj v emailovej správe potvrdzujúcej spracovanie objednávky.
  7. Odoslanie potvrdíme emailom.
  8. Ak by ste balík nedostali načas, alebo ak by ste stratili dodacie číslo, kontaktujte nás, a my Vám pomôžeme.
×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je streda dňa 24.10.2018. Doplnili sme zásoby o obľúbené overaly.

 

Nechceme Vás predčasne upozorňovať na blížiace sa sviatky (najmä Vianoce), ale náš eshop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť skoro, čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info