Jednoduchý nákup

Jednoduché a rýchle nakupovanie detského oblečenia

Internetový obchod by mal byť predovšetkým rýchly. Celý proces od objednania až po dodanie je nasledovný:

  1. Vyplňte objednávku na eshope. Ak by ste nevedeli nájsť potrebnú veľkosť, alebo potrebujete si potvrdiť dodatočné informácie o produkte, napíšte nám poznámku v objednávke (My Vás budeme kontaktovať). Ak nemáte radi písomné objednávky, zavolajte nám na našu zákaznícku linku 091916 5555. Objednávky na zákazku sú vysvetlené tu.
  2. Po odoslaní objednávky, dostanete automatickú odpoveď o prijatí Vašej objednávky. Ak by ste ju nedostali, kotnaktujte nás na zákazníckej linke alebo na info@miniplanet.eu. Prijaté objednávky sú spracované počas pracovných dní do 24 hodín; po víkende v pondelok; počas sviatkov bude dátum spracovávania objednávok uvedený vo vyskakovacom okienku na úvodnej stránke. Chcete si už dnes nakúpiť, ale dátum odoslanie potrebujete odložiť na neskorší dátum? Napíšte nám požadovaný dátum odoslania do poznámok v objednávke.
  3. Objednávku môžete bezplatne zmeniť alebo zrušiť do 9:00 hod v deň odoslania.
  4. Ak by Vaša objednávka neobsahovala dôležité údaje, budeme Vás kontaktovať.
  5. Pri spôsobe platby bankovým prevodom, odošleme balíček, len ak bude platba uhradená. Ak nebude, tak odoslanie odložíme na ďalší najbližší termín, o čom Vás budeme informovať emailom alebo telefonicky.
  6. Termíny odosielania zverejňujeme na vyskakovacom okne na úvodnej stránke. Tento dátum je uvedený aj v emailovej správe potvrdzujúcej spracovanie objednávky.
  7. Odoslanie potvrdíme emailom.
  8. Ak by ste balík nedostali načas, alebo ak by ste stratili dodacie číslo, kontaktujte nás, a my Vám pomôžeme.
×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

najbližšie balíky posielame najneskôr v stredu dňa 23. 9. 2021. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=3,99 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je 3,99 Eura alebo za 1,99 za nákup za 70 a viac Euro.

 

 


Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info