KVALITNÉ A ZDRAVÉ MATERIÁLY

OVERALY

V našej výrobe používame zdravé a príjemné materiály, ktoré sú vhodné pre deti. Na tieto materiály máme certifikát od výrobcu, že je vhodný na nosenie pre deti. Všetky výrobky na spanie sú vyrobené z takýchto materiálov. Na tejto stránke Vás budeme informovať o našich materiáloch, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť pre správny výrobok pre Vaše dieťa.

Teplý materiál

Názov výrobkov z teplého materiálu je "Overal teplý". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Tento materiál je prúžný a z vnútornej (rub látky) strany je ako flíska. Je určený pre deti, ktoré milujú byť v teple počas celej noci, alebo ktoré spia v chladnej miestnosti, napríklad na chate. Tento typ materiálu je iba vo výpredaji. 

Zdvojený úplet

Názov výrobkov zo zdvojeného úpletu je "Overal hrubší". Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je nahusto pletený z oboch strán a preto je hrubší. Z tohto materiálu máme vyrobený náš najpredávanejší overal Námornícke prúžky (natur prúžky a tmavo modré prúžky) a taktiež Veľké červené prúžky (natur prúžky a červené prúžky). Tento materiál spôsobom pletenia dosahuje vysokú gramáž a tým aj kvalitu. Patrí k najkvalitnejším v našom obchode. Pozor pri väčších veľkostiach napr. veľkosť 152 a viac dosahuje overal vyššiu celkovú hmotnosť.

Zdvojené úplety máme aj v stredne hrubej gramáži. To znamená, že tieto materiály aj napriek tomu, že sú pletené z oboch strán, nie sú také hrubé ako vyššie uvedené prúžkované materiály. Na pocit sú tieto materiiály ako pletenina. Sú hrubšie ako tričkovina. Sem patria overaly: Zvieratká, Pegas, Požiarnik a Nákladné autá, Mini hviezdičky.

Jednoduchý úplet

Tento materiál je na pocit ako tričkovina. Je skôr tenší. Sú to overaly ako More, Autička, Faraon a Kleopatra. Tento typ materiálu doporučujeme aj pre staršie deti. 

Elastický úplet

Tento materiál je v zložení 95% bavlna a 5% elastan. Z tohto materiálu už dopredávame overaly pre dievčatá a to fialové prúžky. Náš plán je vyrábať na spanie iba overly zo 100% bavlnených úpletov.

 

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

najbližšie balíky posielame v piatok dňa 29. 10. 2021. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=3,99 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je 3,99 Eura alebo za 1,99 za nákup za 70 a viac Euro.

 

 


Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info