KVALITNÉ A ZDRAVÉ MATERIÁLY

OVERALY

V našej výrobe používame zdravé a príjemné materiály, ktoré sú vhodné pre deti. Na tieto materiály máme certifikát od výrobcu, že je vhodný na nosenie pre deti. Všetky výrobky na spanie sú vyrobené z takýchto materiálov. Na tejto stránke Vás budeme informovať o našich materiáloch, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť pre správny výrobok pre Vaše dieťa.

Teplý materiál

Názov výrobkov z teplého materiálu je "Overal teplý". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Tento materiál je prúžný a z vnútornej (rub látky) strany je ako flíska. Tento typ materiálu sa použiva iba na overaly pre menšie deti. Je určený pre deti, ktoré milujú byť v teple počas celej noci, alebo ktoré spia v chladnej miestnosti, napríklad na chate.

Zdvojený úplet

Názov výrobkov zo zdvojeného úpletu je "Overal hrubší". Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je nahusto pletený a preto je hrubší. Z tohto materiálu máme vyrobený náš najpredávanejší overal biely s tmavo modrými prúžkami. Tento materiál je aj nahusto pletený a dosahuje vysokú gramáž a tým aj kvalitu. Tento typ materiálu je použitý aj na Overaly biele s modro šedými prúžkami. Tieto materiály patria k najkvalitnejším v našom obchode.

Tento typ materiálu nedoporučujeme pre staršie deti a dospelých. Váha väčších veľkostí overalov by mohla spôsobovať určité nepohodlie.

Zdvojené úplety máme aj v nižšej gramáži. To znamená, že tieto materiály aj napriek tomu, že sú pletené z oboch strán, nie sú také hrubé ako biely materiál s tmavo modrým prúžkom alebo z modrými a šedými prúžkami. Nič však nemení na fakte, že overaly ušité z tohto materiálu sú hrubšie. Sem patria nasledovné materiály:

  • macko California,
  • kamufláž a
  • vtáčiky a
  • korálový overal s prúžkovými patentami.

Elastický materiál

Názov výrobkov ušitých z tohto výrobku je "Overal -úzky strih". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Je tiež skôr hrubší a má podobnú gramáž ako materiály s potlačou spomenuté vyššie. Z tohto materiálu máme zatiaľ vyrobené dva modely, jeden pre chlapcov (bielo, šedo modré prúžky) a jeden pre dievčatá (ružovo červené a žlté prúžky).

Tento typ materiálu doporučujeme aj pre staršie deti. Je síce hrubší, ale jeho strih je užší, a preto nadmerná váha materiálu sa znižuje jeho strihom. Elastan v materiály zaručuje viac pohodlia. Nie je to však 100% bavlnený materiál, ktoré použivame vo výrobe na 90%.

Jednoduchý úplet

Názov výrobkov z jednoduchécho úpletu je "Overal " bez špecifikácie. Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je to materiál ako je používaný na klasické bavlnené tričká.

Tento typ materiálu doporučujeme pre všetkých, malých i veľkých. Z tohto materiálu šijeme aj letné pyžamá a krátke overaly.

 

 

TEPLÁKY

LEGÍNY

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je utorok dňa 24.7.2018.

Eshop bude zatvorený počas letných prázdnin od 7.7.2018 do 18.7.2018. Ak urobíte objednávku na eshope v tomto období, dostanete od nás automatickú odpoveď. Vaša objednávka však bude spracovaná až 19.7.2018. Po tomto dátume dostanete aj email, v ktorom Vám potvrdíme dátum odoslania. Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr do 9:00 hod v deň odosielania. Napíšte nám email na info@miniplanet.eu alebo nechajte odkaz na 091916 5555.

Sú tu opäť envirosax! Zmestia sa do Vašej kabelky a majú nosnosť až 20 kg. Tieto nákupné tašky sú vyrobené z recyklovaných plastov a majú úžasný dizajn. Môžete ich použiť ako super daťček pre pani učiteľku na koniec roka, alebo pre kohokoľvek k meneninám!!!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info