KVALITNÉ A ZDRAVÉ MATERIÁLY

OVERALY

V našej výrobe používame zdravé a príjemné materiály, ktoré sú vhodné pre deti. Na tieto materiály máme certifikát od výrobcu, že je vhodný na nosenie pre deti. Všetky výrobky na spanie sú vyrobené z takýchto materiálov. Na tejto stránke Vás budeme informovať o našich materiáloch, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť pre správny výrobok pre Vaše dieťa.

Teplý materiál

Názov výrobkov z teplého materiálu je "Overal teplý". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Tento materiál je prúžný a z vnútornej (rub látky) strany je ako flíska. Tento typ materiálu sa použiva iba na overaly pre menšie deti. Je určený pre deti, ktoré milujú byť v teple počas celej noci, alebo ktoré spia v chladnej miestnosti, napríklad na chate.

Zdvojený úplet

Názov výrobkov zo zdvojeného úpletu je "Overal hrubší". Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je nahusto pletený a preto je hrubší. Z tohto materiálu máme vyrobený náš najpredávanejší overal biely s tmavo modrými prúžkami. Tento materiál je aj nahusto pletený a dosahuje vysokú gramáž a tým aj kvalitu. Tento typ materiálu je použitý aj na Overaly biele s modro šedými prúžkami. Tieto materiály patria k najkvalitnejším v našom obchode.

Tento typ materiálu nedoporučujeme pre staršie deti a dospelých. Váha väčších veľkostí overalov by mohla spôsobovať určité nepohodlie.

Zdvojené úplety máme aj v nižšej gramáži. To znamená, že tieto materiály aj napriek tomu, že sú pletené z oboch strán, nie sú také hrubé ako biely materiál s tmavo modrým prúžkom alebo z modrými a šedými prúžkami. Nič však nemení na fakte, že overaly ušité z tohto materiálu sú hrubšie. Sem patria nasledovné materiály:

  • macko California,
  • kamufláž a
  • vtáčiky a
  • korálový overal s prúžkovými patentami.

Elastický materiál

Názov výrobkov ušitých z tohto výrobku je "Overal -úzky strih". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Je tiež skôr hrubší a má podobnú gramáž ako materiály s potlačou spomenuté vyššie. Z tohto materiálu máme zatiaľ vyrobené dva modely, jeden pre chlapcov (bielo, šedo modré prúžky) a jeden pre dievčatá (ružovo červené a žlté prúžky).

Tento typ materiálu doporučujeme aj pre staršie deti. Je síce hrubší, ale jeho strih je užší, a preto nadmerná váha materiálu sa znižuje jeho strihom. Elastan v materiály zaručuje viac pohodlia. Nie je to však 100% bavlnený materiál, ktoré použivame vo výrobe na 90%.

Jednoduchý úplet

Názov výrobkov z jednoduchécho úpletu je "Overal " bez špecifikácie. Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je to materiál ako je používaný na klasické bavlnené tričká.

Tento typ materiálu doporučujeme pre všetkých, malých i veľkých. Z tohto materiálu šijeme aj letné pyžamá a krátke overaly.

 

 

TEPLÁKY

LEGÍNY

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližšie posielame balíčky v stredu dňa 22. 7. 2020.

POZOR- Náš eshop je zatvorený. V tomto období prijímame objednávky, ale ich spracovávanie a odpovedanie na ne bude nepravidelné a v dlhších intervaloch.

Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zmena platby

V rámci zlepšovania nášho webu a hlavne šetrenia Vásho času, sme pre Vás pripravili možnosť zmeny spôsobu platby. Ak sa Vám stane, že Vaša platba napr. cez PayPal, TatraPay zlyhá, prípadne ste omylom vybrali zlý spôsob platby, tak si spôsob platby môžete jednoducho zmeniť a nemusíte vyplňovať novú objednávku.

 

 


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info