KVALITNÉ A ZDRAVÉ MATERIÁLY

OVERALY

V našej výrobe používame zdravé a príjemné materiály, ktoré sú vhodné pre deti. Na tieto materiály máme certifikát od výrobcu, že je vhodný na nosenie pre deti. Všetky výrobky na spanie sú vyrobené z takýchto materiálov. Na tejto stránke Vás budeme informovať o našich materiáloch, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť pre správny výrobok pre Vaše dieťa.

Teplý materiál

Názov výrobkov z teplého materiálu je "Overal teplý". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Tento materiál je prúžný a z vnútornej (rub látky) strany je ako flíska. Tento typ materiálu sa použiva iba na overaly pre menšie deti. Je určený pre deti, ktoré milujú byť v teple počas celej noci, alebo ktoré spia v chladnej miestnosti, napríklad na chate.

Zdvojený úplet

Názov výrobkov zo zdvojeného úpletu je "Overal hrubší". Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je nahusto pletený a preto je hrubší. Z tohto materiálu máme vyrobený náš najpredávanejší overal biely s tmavo modrými prúžkami. Tento materiál je aj nahusto pletený a dosahuje vysokú gramáž a tým aj kvalitu. Tento typ materiálu je použitý aj na Overaly biele s modro šedými prúžkami. Tieto materiály patria k najkvalitnejším v našom obchode.

Tento typ materiálu nedoporučujeme pre staršie deti a dospelých. Váha väčších veľkostí overalov by mohla spôsobovať určité nepohodlie.

Zdvojené úplety máme aj v nižšej gramáži. To znamená, že tieto materiály aj napriek tomu, že sú pletené z oboch strán, nie sú také hrubé ako biely materiál s tmavo modrým prúžkom alebo z modrými a šedými prúžkami. Nič však nemení na fakte, že overaly ušité z tohto materiálu sú hrubšie. Sem patria nasledovné materiály:

  • macko California,
  • kamufláž a
  • vtáčiky a
  • korálový overal s prúžkovými patentami.

Elastický materiál

Názov výrobkov ušitých z tohto výrobku je "Overal -úzky strih". Tento materiál má zloženie 95% bavlna a 5% elastan. Je tiež skôr hrubší a má podobnú gramáž ako materiály s potlačou spomenuté vyššie. Z tohto materiálu máme zatiaľ vyrobené dva modely, jeden pre chlapcov (bielo, šedo modré prúžky) a jeden pre dievčatá (ružovo červené a žlté prúžky).

Tento typ materiálu doporučujeme aj pre staršie deti. Je síce hrubší, ale jeho strih je užší, a preto nadmerná váha materiálu sa znižuje jeho strihom. Elastan v materiály zaručuje viac pohodlia. Nie je to však 100% bavlnený materiál, ktoré použivame vo výrobe na 90%.

Jednoduchý úplet

Názov výrobkov z jednoduchécho úpletu je "Overal " bez špecifikácie. Tento materiál má zloženie 100% bavlna. Je to materiál ako je používaný na klasické bavlnené tričká.

Tento typ materiálu doporučujeme pre všetkých, malých i veľkých. Z tohto materiálu šijeme aj letné pyžamá a krátke overaly.

 

 

TEPLÁKY

LEGÍNY

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milé zákazníčky/zákazníci,

najbližšie balíky posielame v stredu dňa 10. 3. 2021. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Pozor ZMENA! Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=4,50 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je vždy za 4,50 Eura alebo za 1,99 za nákup za 70 a viac Euro.

 

 


Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info