PRAKTICKÉ A POHODLNÉ VÝROBKY

Overaly

Na našom eshope si môžete kúpiť nasledovné druhy výrobkov:

 • overaly na spanie
 • tepláky a rôzne teplákové oblečenie
 • legíny a
 • doplnky oblečenia.

Naše výrobky sú navrhované tak, aby sa v nich cítili Vaše deti pohodlne. Snažíme sa vyrobiť praktické a pohodlné oblečenie pre deti. Každý druh oblečenia má špeciálnu črtu, ktorá je príznačná pre náš obchod.

OVERALY

Overaly z našej dielne sú ušité z kvalitných materiálov. Strihy máme

 1. pre normálne deti a
 2. pre štíhle deti.

Overaly pre chlapcov majú dvojsmerný bežec na zipsoch pre pohodlie na toaltete.

Na jeseň 2016 vylepšíme vlastnosti našich overalov. Zmeny budú nasledovné:

 • Patent okolo krku bude z kvalitného materiálu, aby sa nerozťahoval.
 • Pri krku prirobíme prekrytie bežca na zipse, aby nedochádzalo k dráždeniu pokožky.

 

 

 

Tepláky a rôzne teplákové oblečenie

Teplákové oblečenie od nás je výnimočné po viacerých stánkach.

STRIHY

Strihy teplákov sme vyvinuli na základe meraní detí zo škôlky alebo školy. Dnes máme v ponuke tepláky pre:

 • štíhle
 • normálne a
 • mocnejšie deti.

   

GUMA

Takmer všetky modely teplákov majú malý otvor ku gume z vnútornej strany pásu. Guma v teplákoch je nielen pružná ale je aj pohyblivá. Nie je prišitá na pevno k pásu. Z tohto vyplýva výhoda, že je k nej prístup a dá sa stiahnuť.

PATENT PRI ČLENKOCH

V súčsnosti sú najpredávanejšie tepláky s patentom pri členkoch. Patenty na našich modeloch su vo väčšine prípadov z patentu, ktorý je veľmi pohodlný. Používame iba špaciálny materiál na patenty v zložení 97% bavlana a 3% lycra. Tento materiál zabezpečí maximálne pohodlný pocit pri členkoch. Tento materiál je mäkký a nespôsobuje prehnané stiahnutie.

VRECKÁ

Takmer všetky modely teplákov majú vrecká. Drvivá väčšina z nich má vrecká našité v bokoch. Detail produktu obsahuje informáciu o type vrecka, ktoré je použité v konkrétnom prípade.

Legíny a doplnky oblečenia

LEGÍNY

Detské legíny sú šité zo zdravých materiálov. Materiál je v kvalite, ktorá zabezpečuje nepriehľadnosť a pohodlný pocit pri nosení.

Strihy legín vznikali v našej výrobe najdlhšie. Dôvodom bol vývoj legín, ktoré sú presné na dievčenskú postavu. Najväčšou výzvou bolo vyvinutie dokonalého sedu. V predu siahajú legíny pod pupok. Vzadu však bolo nutné nájsť takú dĺžku, ktorá by zabepčila prekrytie chrbáta.

Našim cieľom pre budúcnosť je vyvinúť strih pre štíhle dievčatá s dlhými nohami.

DOPLNKY NA KRK

Doplnky na krk predstavujú v súčasnosti nákrčník, ktorý je menší a volnejší. Tieto doplnky detského oblečenia sú vyvinuté pre deti, ktoré neradi nosia roláky alebo tunely, ktoré obopínajú krk.

 

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je streda dňa 24.10.2018. Doplnili sme zásoby o obľúbené overaly.

 

Nechceme Vás predčasne upozorňovať na blížiace sa sviatky (najmä Vianoce), ale náš eshop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť skoro, čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info