Šitie detského oblečenia na objednávku

Šitie pre Vaše dieťa alebo tím

Ako urobiť objednávku

Šitie na mieru alebo na zákazku sa realizuje priamo na Váš podnet z emailu alebo na základe telefonického rozhovoru. Realizovať môžeme šitie destkého oblečenia pre Vaše dieťa alebo deti, ale aj pre rôzne organizácie a firmy. Menšie úpravy detského oblečenia v našej ponuke na eshope môžeme realizovať aj na základe Vašej poznámky priamo v objednávke na eshope. Tieto zmeny bývajú väčšinou realizované zadarmo. Na každej špeciálnej úprave sa spoločne dohodneme vopred. Upravený produkt podľa Vašich predstáv, nemusí podliehať vráteniu. Na túto podmienku a presné vymedzenie prípadov, kedy neprijmeme vrátený produkt, Vás vopred upozorníme. 

Príklady realizvaných zákaziek

Pre Vašu informáciu uvedieme príklady, kedy sme realizovali šitie na zákazku.

 

Šitie pre rodiča (fyzickú osobu):

Zúženie gumy na teplákoch pre extrémne štíhle deti.

Predĺženie legín pre štíhle dievča s dlhými nohami.

Šitie teplákov pre mocnejších chlapcov (na základe týchto požiadaviek sme vyvinuli nový model aj do našek ponuky v eshope).

Ušitie dupačiek pre staršie dieťa, ktoré malo exém (svrbenie nôh).

Našitie zipsov na overaly na chrbát (nie brucho), lebo dieťaťko spí iba na brušku.

 

Šitie pre záujmové organizácie a kultúrne centrá (neziskové organizácie, fyzické osoby podnikatelia a právnické osoby):

Teplákové súpravy pre destké hasičské družstvo.

Legíny pre mažoretky a pre dievčenský tanečný krúžok.

Overaly na destké vystúpenie v škôlke.

Flísové vestičky na vystúpenie školského kľubu.

Dievčenské topy na vystúpenie pre malé škôlkárky.

Šitie teplákov pre kamenný obchod.

 

Špeciálne požiadavky

Oblečenie na zákazku realizujeme aj s potlačou podľa inštrukcií klienta. Cena za potlač bude uvedená v našej cenovej ponuke.

 

Postup pri objednávaní:

Vaše požiadavky a predstavy nám napíšte na naš email info@miniplanet.eu

Zavolajte nám na našu zákaznícku linku 091916 5555.

Napíšte alebo povedzte nám, čo by ste konkrétne potrebovali. Na základe Vašej požiadavky Vám pošleme dotazník s otázkami, ktoré nám pomôžu pri vypracovaní cenovej ponuky. Ak budete súhlasiť s našou cenovou kalkuláciou, dohodneme sa na presnom termíne dodania, spôsobe platby a dodania. Ak by ste chceli použiť materiál od nášho dodávateľa, tak celý proces od objednania materiálov po odoslanie môže trvať od 1 týždňa do 1 mesiaca. 

Pozor na sviatky, voľné dni a prázdniny

Našim cieľom je poskytnúť rýchle a kvalitné služby, napriek tomu Vám doporučujeme, aby ste nás kontaktovali čo najskôr, najmä ak ide o väčší tím alebo skupinu. Čím väčší počet kusov oblečenia, o ktoré máte záujem, tým viac dní budeme potrebovať na realizáciu Vašej objednávky. Taktiež môžeme potrebovať viac času v období pred sviatkami, alebo v období, keď sú za sebou viaceré sviatky.

Vianočné sviatky

Napríklad šitie oblečnia na vystúpenia, ktoré sa konajú pred Vianocami, je potrebné objednať už v septembri alebo októbri. Objednáky zo začiatku novembra už nemusíme vedieť realizovať v požadovanom čase a podľa Vašich predstáv. Prosím všimnite si, že náš eshop sa zatvára každý rok okolo 12. - 15. decembra.  Do tohto dátumu prijímame objednávky a potom už iba posielame balíčky, aby prišli načas. 

Cenové ponuky sú zadarmo

Cenové ponuky robíme zadarmo, a to aj v prípade, ak sa nakoniec nerozhodnete pre našu ponuku. Neváhajte a kontaktujte nás, chceme vedieť o Vašich potrebách a nárokoch na realizáciu Vašej zákazky. S pozdravom, tím MiniPlanet

 

 

 

 

 

 

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

od 10.11.2018 do 18.11.2018 neposielame balíky,

eshop je zatvorený (spracovávame a prijímame objednávky, ale neposielame ich).

Najbližší dátum odosielania je streda dňa 21.11.2018.

Ďalej Vás chceme upozorniť, že náš e-shop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť už 1. týždeň decembra. čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu s platbou za ne a so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

Overal DINO

Overal DINO

 Už čoskoro! Tento obľúbený overal si vyžiadal svoj návrat. Snažíme sa to stihnúť do Vianoc.

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info