Šitie detského oblečenia na objednávku

Šitie pre Vaše dieťa alebo tím

Ako urobiť objednávku

Šitie na mieru alebo na zákazku sa realizuje priamo na Váš podnet z emailu alebo na základe telefonického rozhovoru. Realizovať môžeme šitie destkého oblečenia pre Vaše dieťa alebo deti, ale aj pre rôzne organizácie a firmy. Menšie úpravy detského oblečenia v našej ponuke na eshope môžeme realizovať aj na základe Vašej poznámky priamo v objednávke na eshope. Tieto zmeny bývajú väčšinou realizované zadarmo. Na každej špeciálnej úprave sa spoločne dohodneme vopred. Upravený produkt podľa Vašich predstáv, nemusí podliehať vráteniu. Na túto podmienku a presné vymedzenie prípadov, kedy neprijmeme vrátený produkt, Vás vopred upozorníme. 

Príklady realizvaných zákaziek

Pre Vašu informáciu uvedieme príklady, kedy sme realizovali šitie na zákazku.

 

Šitie pre rodiča (fyzickú osobu):

Zúženie gumy na teplákoch pre extrémne štíhle deti.

Predĺženie legín pre štíhle dievča s dlhými nohami.

Šitie teplákov pre mocnejších chlapcov (na základe týchto požiadaviek sme vyvinuli nový model aj do našek ponuky v eshope).

Ušitie dupačiek pre staršie dieťa, ktoré malo exém (svrbenie nôh).

Našitie zipsov na overaly na chrbát (nie brucho), lebo dieťaťko spí iba na brušku.

 

Šitie pre záujmové organizácie a kultúrne centrá (neziskové organizácie, fyzické osoby podnikatelia a právnické osoby):

Teplákové súpravy pre destké hasičské družstvo.

Legíny pre mažoretky a pre dievčenský tanečný krúžok.

Overaly na destké vystúpenie v škôlke.

Flísové vestičky na vystúpenie školského kľubu.

Dievčenské topy na vystúpenie pre malé škôlkárky.

Šitie teplákov pre kamenný obchod.

 

Špeciálne požiadavky

Oblečenie na zákazku realizujeme aj s potlačou podľa inštrukcií klienta. Cena za potlač bude uvedená v našej cenovej ponuke.

 

Postup pri objednávaní:

Vaše požiadavky a predstavy nám napíšte na naš email info@miniplanet.eu

Zavolajte nám na našu zákaznícku linku 091916 5555.

Napíšte alebo povedzte nám, čo by ste konkrétne potrebovali. Na základe Vašej požiadavky Vám pošleme dotazník s otázkami, ktoré nám pomôžu pri vypracovaní cenovej ponuky. Ak budete súhlasiť s našou cenovou kalkuláciou, dohodneme sa na presnom termíne dodania, spôsobe platby a dodania. Ak by ste chceli použiť materiál od nášho dodávateľa, tak celý proces od objednania materiálov po odoslanie môže trvať od 1 týždňa do 1 mesiaca. 

Pozor na sviatky, voľné dni a prázdniny

Našim cieľom je poskytnúť rýchle a kvalitné služby, napriek tomu Vám doporučujeme, aby ste nás kontaktovali čo najskôr, najmä ak ide o väčší tím alebo skupinu. Čím väčší počet kusov oblečenia, o ktoré máte záujem, tým viac dní budeme potrebovať na realizáciu Vašej objednávky. Taktiež môžeme potrebovať viac času v období pred sviatkami, alebo v období, keď sú za sebou viaceré sviatky.

Vianočné sviatky

Napríklad šitie oblečnia na vystúpenia, ktoré sa konajú pred Vianocami, je potrebné objednať už v septembri alebo októbri. Objednáky zo začiatku novembra už nemusíme vedieť realizovať v požadovanom čase a podľa Vašich predstáv. Prosím všimnite si, že náš eshop sa zatvára každý rok okolo 12. - 15. decembra.  Do tohto dátumu prijímame objednávky a potom už iba posielame balíčky, aby prišli načas. 

Cenové ponuky sú zadarmo

Cenové ponuky robíme zadarmo, a to aj v prípade, ak sa nakoniec nerozhodnete pre našu ponuku. Neváhajte a kontaktujte nás, chceme vedieť o Vašich potrebách a nárokoch na realizáciu Vašej zákazky. S pozdravom, tím MiniPlanet

 

 

 

 

 

 

×

Dátum poosielania zásielok

Dátum poosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližšie posielame balíčky v utorok dňa 8. 12. 2020, piatok 11.12.2020.

Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Zľava na dopravu

Pozor ZMENA! Kuriér DPD stojí pri nákupe v hodnote do 40 Euro=3,99 Eura, od 41 do 70= 1,99 Eura,  za 71  a viac Euro =zadarmo. Balík na poštu je vždy za 3,99 Eura.

 

 


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info