Overal-fialový

Overal-fialový

Hodnotenie produktu: 0/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Overal na spanie v jemnej fialovej!

19,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál

Overal je ušitý z materiálu v zložení 95% bavlna a 5% elastan. Je to pružný materiál vyrobený v Čechách. Na pocit je hrubší ako klasická tričkovina. Farba materiálu je fialová. Patent okolo krku, na rukávoch a pri členkoch je bielej farby s jemnými farebnými prúžkami a je zložený 95% bavlna a 5% elastan.

Opis produktu

Overal má klasický rovný strih. Zapínanie vpredu je na zips s dvojsmerným bežcom, ktorý je pri krku a dole v rozkroku zakrytý, aby neiritoval. Pri členkoch má klasický patent ako na teplákoch. Overal sa hodí pre deti, ktoré majú radi chrbát v teple. Hodí sa najmä na spánok v studených miestnostiach, na chate a podobne.

Starostlivosť

Tento produkt sa môže prať v 30 stupňovej vode v automatickej práčke. Výrobca materiálu odporúča jemné žehlenie maximálne voľba na žehličke zodpovedajúca 150 stupňov (kombinované materiály). Nesmie sa bieliť.

Materiál: 95% bavlna 5% elastan
Výrobca: SR

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je streda dňa 24.10.2018. Doplnili sme zásoby o obľúbené overaly.

 

Nechceme Vás predčasne upozorňovať na blížiace sa sviatky (najmä Vianoce), ale náš eshop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť skoro, čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info