Výpredaj Overal teplý- šedoružové prúžky-ponožky v. 116

Výpredaj Overal teplý- šedoružové prúžky-ponožky v. 116

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ

Teplý overal na zimu!

17,59 €

21,99 € Zľava 4,40 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Overal je ušitý z teplého elastického úpletu vyrobeného v ČR. Z vnútorenej strany je ako flíska. Zloženie materiálu je 95% bavlna a 5% elastan. Farba overalu je biela a s ružovými a šedými prúžkami. Tento typ materiálu je hrubší a hodí sa na chladné noci v zime. Patent na overale má tmavo ružovú farbu a je zložený z 95% bavlny a 5% lycry.

Opis produktu:

Overal je ušitý s patentmi na rukávoch a okolo krku. Na nohách je našitý patent, ktorý sa dá upraviť na "ponožku". Dieťa sa môže rozhodnúť, či chce mať "ponožku" alebo normálne ukončenie na nožičke. Overal sa hodí na nosenie doma, do škôlky, na chatu a všade tam, kde chcete mať istotu, že vášmu dieťaťu nebude zima. Tento kus je vo výpredaji lebo nemá ochranu pri krku ako majú nové modely.

Starostlivosť:

Tento produkt sa môže prať v 30 stupňovej vode v automatickej práčke. Výrobca materiálu odporúča jemné žehlenie (predvolba combination). Nesmie sa bieliť. Ošetrovacia etiketa je našitá v bočnom šve hore.

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

od 10.11.2018 do 18.11.2018 neposielame balíky,

eshop je zatvorený (spracovávame a prijímame objednávky, ale neposielame ich).

Najbližší dátum odosielania je streda dňa 21.11.2018.

Ďalej Vás chceme upozorniť, že náš e-shop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť už 1. týždeň decembra. čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu s platbou za ne a so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

Overal DINO

Overal DINO

 Už čoskoro! Tento obľúbený overal si vyžiadal svoj návrat. Snažíme sa to stihnúť do Vianoc.

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info