Overal-mini kvietky-ponožky

Overal-mini kvietky-ponožky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Overal je ušitý z hrubšieho bio bavlneného úpletu!

21,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Tento overal na spanie je ušitý zo zdvojeného 100% bio bavlneného úpletu. Farba overalu je ražná (ako piesok), nebielená s potalčou farebných mini kvetiniek. Kvetinky majú fialovú, žltú a tyrkysovú farbu. Rukávy majú slabo modrú farbu. Patenty majú slabo zelenú farbu a sú ušité z látky v zložení z 95% bavlny a 5% lycry.

Opis produktu:

Overal má klasický širší strih. Overal má vpredu zips s dvojsmerným bežcom. Zips je pri krku a dole prekrytý, aby neiritoval pokužku. Má patenty na rukávoch a okolo krku. Dole pri členkoch je patent v tvore tunela, ktorý sa dá prekryť na prstoch. Dieťa si môže, ale nemusí, z tohto tunela vytvoriť "ponožku". Overal sa hodí pre deti, ktoré potrebujú mať zakrytý chrbát a tiež nožičky.

Starostlivosť:

Tento produkt sa môže prať v 40 stupňovej vode v automatickej práčke. Výrobca materiálu odporúča jemné žehlenie maximálne na 150 stupňov (výber bavlna alebo cotton na žehličke). Nesmie sa bieliť. Ošetrovacia etiketa je našitá vo vrchnej časti v boku napravo.

Materiál: 100% bavlna
Výrobca: SR
Dvojsmerný bežec na zipse pre chlapcov: Áno (Je to pre chlapca)

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

vybavené objednávky posielame v piatok dňa 21. 11. 2019. Ak by ste chceli objednávku zrušiť, napíšte prosím na objednavka@miniplanet.eu.

 

 

Nové výrobky

Nové výrobky

Sú už tu!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info