Overal Minky-fialový-ponožky v. 152

Overal Minky-fialový-ponožky v. 152

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ

Overal na doma z pohodlného a teplého materiálu!

25 €

49,99 € Zľava 24,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Overal je ušitý z materiálu volaného minky. Jeho zloženie je 100% poliester. Je to kvalitný americký materiál. Je hrubý, z vrchnej strany ako plyš. Na meteriály sú vypuklé guličky. Farba je tmavo fialová. Je to maximálne jemný a príjemný materiál. Patent má mentolovú (mint =slabo modro zelená) farbu a má zloženie 97% bavlna a 3% lycra.

Opis produktu:

Overal má klasický voľný strih. Zapína sa na prednom diely na zips. Pri krku, na rukávoch a pri členkoch je patent. Pri členkoch má patent tunelový tvar, ktorý sa dá pri prstoch preložiť, aby vznikla ponožka. Použivať sa dá ako klasický patent (ale dlhší) alebo ako ponožka. Deti majú radi, keď môžu využiť ponožky, keď pozerajú večer televíziu, alebo sa hrajú. Tento overal uspokojí najnáročnejšieho zákazníka. Chrbát aj nohy môže mať schované a v teple. Dĺžka overal je 124 cm plus ponožka má 29,5 cm. Šírka pod pazuchami je 50 cm.

Starostlivosť:

Overal sa môže prať maximálne na 30 stupňoch celzia. Žehlenie nie je potrebné. Môžete ho dať do sušičky, ale voľte nižšie teploty. Nepoužívajte chemické čistenie alebo bielenie. Inštrukcie k starosti sú aj na štítku na overaly na ľavom boku v strede.

Materiál: 100% polyester

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je streda dňa 17.10.2018. Doplnili sme zásoby o obľúbené overaly.

 

Nechceme Vás predčasne upozorňovať na blížiace sa sviatky (najmä Vianoce), ale náš eshop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť skoro, čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info