Pyžamo-modré a zelené postavičky-ponožky

Pyžamo-modré a zelené postavičky-ponožky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ponožkové pyžamo z kvalitného materiálu!

21,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Pyžamo je ušité zo 100% bavlneného úpletu. Je to kvalitný materiál (podobný ako červené a tyrkysové koníky v našej ponuke v minulosti). Materiál má bielu farbu a je potlačený s modrými a zelenými postavičkami. Patent má modrú farbu a má zloženie 95% bavlna a 5% lycra.

Opis produktu:

Pyžamo má klasický voľný strih. Top je dostatočne dlhý, aby zakryl chrbát. Pri krku, na rukávoch a pri členkoch je patent. Varianta pyžama s ponožkou má pri členkoch patent v tvare tunela, ktorý sa dá pri prstoch preložiť, aby vznikla ponožka. Použivať sa dá ako klasický patent (ale dlhší) alebo ako ponožka. V ponuke máme aj pyžamo s klasickým patentom. Deti majú radi, keď môžu využiť ponožky pri pozeraní televízie, alebo keď sa hrajú. Tento overal uspokojí najnáročnejšieho zákazníka. Dieťa môže mať chrbát aj nohy schované a v teple.

Starostlivosť:

Pyžamo sa môže prať maximálne na 40 stupňoch celzia. Žehlenie doporučujeme na predvoľbe bavlna/cotton. Môžete ho dať do sušičky, ale voľte nižšie teploty. Nepoužívajte chemické čistenie alebo bielenie. Inštrukcie k starostlivosti o výrobok sú aj na štítku na vrchnom diely.

Materiál: 100% bavlna
Farba: Biela s potlačou
Výrobca: SR

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

Najbližší deň odosielania je štvrtok dňa 25. 4. 2019. Vašu objednávku môžete zmeniť alebo zrušiť najneskôr v deň odosielania do 9:00 hod na emaily objednavka@miniplanet.eu alebo zákazníckej linke 091916 5555.

 

NOVINKY 2019

NOVINKY 2019

Overal DINO z bio bavlneného úpletu si vyžiadal svoj návrat! Už je v našej ponuke!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info