Pyžamo-modré a zelené postavičky-ponožky

Pyžamo-modré a zelené postavičky-ponožky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ponožkové pyžamo z kvalitného materiálu!

21,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Pyžamo je ušité zo 100% bavlneného úpletu. Je to kvalitný materiál (podobný ako červené a tyrkysové koníky v našej ponuke v minulosti). Materiál má bielu farbu a je potlačený s modrými a zelenými postavičkami. Patent má modrú farbu a má zloženie 95% bavlna a 5% lycra.

Opis produktu:

Pyžamo má klasický voľný strih. Top je dostatočne dlhý, aby zakryl chrbát. Pri krku, na rukávoch a pri členkoch je patent. Varianta pyžama s ponožkou má pri členkoch patent v tvare tunela, ktorý sa dá pri prstoch preložiť, aby vznikla ponožka. Použivať sa dá ako klasický patent (ale dlhší) alebo ako ponožka. V ponuke máme aj pyžamo s klasickým patentom. Deti majú radi, keď môžu využiť ponožky pri pozeraní televízie, alebo keď sa hrajú. Tento overal uspokojí najnáročnejšieho zákazníka. Dieťa môže mať chrbát aj nohy schované a v teple.

Starostlivosť:

Pyžamo sa môže prať maximálne na 40 stupňoch celzia. Žehlenie doporučujeme na predvoľbe bavlna/cotton. Môžete ho dať do sušičky, ale voľte nižšie teploty. Nepoužívajte chemické čistenie alebo bielenie. Inštrukcie k starostlivosti o výrobok sú aj na štítku na vrchnom diely.

Materiál: 100% bavlna
Farba: Biela s potlačou
Výrobca: SR

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

od 10.11.2018 do 18.11.2018 neposielame balíky,

eshop je zatvorený (spracovávame a prijímame objednávky, ale neposielame ich).

Najbližší dátum odosielania je streda dňa 21.11.2018.

Ďalej Vás chceme upozorniť, že náš e-shop zatvárame v decembri veľmi skoro. Naša výroba a administratívne povinnosti na konci roka nás nútia končiť už 1. týždeň decembra. čo môže byť pre mnohé a mnohých z Vás nevýhodné. Chápeme Vás a ak potrebujete radu, ako sa pripraviť vored, radi pomôžeme. Môžete si napríklad objednať darčeky dopredu s platbou za ne a so zaslaním až na začiatku decembra. Informujte sa na info@miniplanet.eu

Veríme, že spolu to dokážeme načas a bez stresu.

Overal DINO

Overal DINO

 Už čoskoro! Tento obľúbený overal si vyžiadal svoj návrat. Snažíme sa to stihnúť do Vianoc.

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info