Overal hrubší-šedo modré prúžky-patent

Overal hrubší-šedo modré prúžky-patent

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Overal hrubší z kvalitného materiálu!

19,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Overal je ušitý z dvojvrstvovej 100% bavlny vyrobenej na Morave. Farba overalu je biela a s modrými a šedými prúžkami. Tento typ bavlneného materiálu je hrubší a hodí sa na chladné noci v zime. Patent na overaly má tyrkysovú farbu a je zložený z 97% bavlny a 3% lycry.

Opis produktu:

Overal má širší strih. Odopínanie je na zips s obojstranným bežcom (pre komfort na WC). Overal má patenty pri krku, na rukávoch a dole pri členkoch. Tento overal uspokojí veľmi náročných klientov. Hodí sa pre deti, ktoré potrebujú mať chrbát ale aj nožičky v teple počas celej noci alebo pri sledovaní TV.

Starostlivosť:

Tento produkt sa môže prať v 40 stupňovej vode v automatickej práčke. Po opratí treba počítať so zmenšením dĺžky o 2 cm. Výrobca materiálu odporúča jemné žehlenie maximálne na 120 stupňov (predvolba bavlna). Nesmie sa bieliť. Ošetrovacia etiketa je našitá vo vrchnom diely napravo.

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je štvrtok dňa 16.8.2018.

 

Sú tu opäť envirosax! Zmestia sa do Vašej kabelky a majú nosnosť až 20 kg. Tieto nákupné tašky sú vyrobené z recyklovaných plastov a majú úžasný dizajn. Môžete ich použiť ako super daťček pre pani učiteľku na koniec roka, alebo pre kohokoľvek k meneninám!!!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info