Overal hrubší-ponožky-macko California

Overal hrubší-ponožky-macko California

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Overal zo zdvojeného bavlneného úpletu s ponožkou!

21,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiniPlanet

Materiál:

Tento overal na spanie je ušitý zo zdvojeného 100% bavlneného úpletu. Ponožky a patenty na pyžame majú oranžovú farbu a sú ušité z látky v zložení z 95% bavlny a 5% lycry.

Opis produktu:

Overal je ušitý s patentmi na rukávoch a okolo krku. Na nohách je našitý patent v tvare tunelu, ktorý sa dá upraviť na "ponožku". Overal sa dá nosiť s úpravou na ponožku, ale aj ako s klasickým patentom. Overal má našitý zips. Pre chlapcov máme zips s dvojsmerným bežcom. Overal sa hodí pre deti na spanie ale aj k televízii. Je vhodný najmä pre tie deti, ktoré potrebuju pri spánku teplejšie oblečenie.

Starostlivosť:

Tento produkt sa môže prať v 40 stupňovej vode v automatickej práčke. Po opratí treba počítať so zmenšením dĺžky ai o 2 cm. Výrobca materiálu odporúča jemné žehlenie maximálne na 120 stupňov (výber bavlna alebo cotton na žehličke). Nesmie sa bieliť. Ošetrovacia etiketa je našitá vo vrchnej časti v boku napravo.

Materiál: 100% bavlna
Výrobca: SR

Nový komentár

* (Povinné)

×

Dátum odosielania zásielok

Dátum odosielania zásielok

Milí zákazníci,

najbližší dátum odosielania zásielok pre nové objednávky je štvrtok dňa 16.8.2018.

 

Sú tu opäť envirosax! Zmestia sa do Vašej kabelky a majú nosnosť až 20 kg. Tieto nákupné tašky sú vyrobené z recyklovaných plastov a majú úžasný dizajn. Môžete ich použiť ako super daťček pre pani učiteľku na koniec roka, alebo pre kohokoľvek k meneninám!!!

 

 


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info